Jak to viděl Pavel Šurkala?

Ahoj, tak 3. ročník Živanického rockového masopustu musím zhodnotit za velmi povedený fest, a to především velké dík patři všem kapelám, které se tu vystřídaly a podaly profesionální výkon. Také nemohu opomenout skvělou práci zvukařů, a za to jim moc děkuji. Tenhle maraton trval 9 hodin, a tak natřískaný parket spokojených lidí sem dlouho neviděl, a to je pro mě největší poděkovaní, protože i já sem se bavil báječně. Za mnou a samozřejmě především za kapelami jsem dorazila spousta známých s celé republiky. Ty si zaslouží největší poděkováni, z toho mám největší radost vždycky já. MOC MĚ TO HŘEJE U SRDÍČKA, PROTOŽE TAHLE GENERACE SI TO ZASLOUŽÍ!!!

Mám z toho krásný, báječný pocit, že se jim tady u nás líbí a snažím se dělat muziku, kterou miluji. Velké poděkování si zaslouží moje drahá manželka JANA, bez její podpory by to taky nešlo. Děkuji ti, lásko.

Když vidím, že se k nám vracejí, a to opravdu, přátelé z daleka, asi to neděláme špatně. Taky nemohu opomenout spisovatele Petra Doležala, který přišel s tím nápadem to celé pojmenovat Generace DECIBELŮ, což je i název knihy, kterou napsal na První ročník vlastně … Petře děkuji TI.

Musím podotknout, že když to teď píšu, tak mám i slzu v očích, protože mám rád ty lidi, kteří mě oslovují nebo píšou. Děkuji vám všem a mám vás rád všechny. Tyhle akce děláme proto, že jsme z jednoho vrchu ROCKEŘI a velká rodina. Skvělí lidé, kteří mají srdíčko na pravém místě.

Přijďte se podívat a přesvědčit se na další, 4. ročník, a uvidíte sami Živanice 29.08.2020.

Živanický rockový masopust s pozdravem Pavel Šurkala

Více fotek najdete ZDE