Léto s Bulldog

CÍTÍTE SE NEVESELE? JDĚTE DO PRDELE!! Fanoušci dobře znají, jak začínají koncerty kapely Bulldog- Hard&Heavy z Berouna. Proč právě takhle? Jejich základnou je RC Prdel Beroun, kde zkouší a koncertují. Sestava kapely se už rok ustálila na klasické schéma dvou kytar, basy a bicích. Během roku se výborně sehrála a svůj repertoár rozšířila z 50 minut i na dvojnásobek. Letošní léto měla velmi náročné a plné fesťáků a koncertů.

V červenci jsme odstartovali na open air v Lednici u Kralovic jako vždy klasickou úvodní skladbou - Cítíte se nevesele, jděte do prdele, která lidi nejdříve zaskočí a poté baví. Následujou už osvědčené pecky jako Demolice, Jsem prdlej, Prometheus a titulní skladba z našeho CD – Chucky. Samozřejmě nechybí novinky – Kdo se pořád ptá a Já jsem tvá žízeň.

Další naší štací byla poprvé Modrá Vopice v Praze. Pozvali nás kamarádi z kapely TY KRÁVO! , s kterými si hodně rozumíme. Na to že byl konec července a doba dovolených tak se akce skvěla podařila.

Srpen jsme začali v krásném prostředí západočeského městečka Zbiroh v areálu Na panelu, kde se tento oper air odehrává každoročně. Opět jsme fesťák odstartovali tím, že jsme víc jak 100 přítomných poslali do ….. Tak jako v Lednici s námi odehráli naše miniturné kapely AVIDITY FOR…. a zbirožští V P.O.h.o. V téhle sestavě pokračujeme i na podzim ve Středních Čechách.

Za týden jsme navštívili další krásné prostředí v Křivoklátských lesích a to ROCK NA KŘIVO v areálu Kolečko. Jelikož se nám nechtělo autem s aparaturou přes brod, tak jsme odvozili své cajky na půjčené kárce, aspoň byla sranda. I tady jsme otevřeli fesťák stejně jako všude. Naprali jsme do lidí náš hodinový set a jeli dál. Po nás hrála punková kapela - nám dobře známí ZTP a punkrockový ENORMIC a určitě jsme jim připravili dobrý začátek.

Další týden se nesl v duchu Grosmana a Šimka – na Plzeň Vávro, na Plzeň. I při naším dalším festu jsme zase všechny poslali do….a fesťák si s fanoušky skvěle užili.

Poslední sobotu v srpnu a vlastně celých prázdnin a vlastně i celého léta jsme odehráli na domácí půdě v Berouně. Vždyť jsme tam lidi celé léto posílali…do Prdele. Čekalo nás již třetí pokračování tradice s kapelou Zboží z Prahy. Jelikož jejich zpěvák nám dost výrazně pomohl v začátcích a i odzpíval první koncert před dvěma léty, když jsme marně hledali zpěváka a pak ho nakonec našli ve svých řadách. V Prdeli si vlastně můžeme dovolit téměř co chceme,tak jsme si dovolili zahrát svým fanouškům komplet celý repertoár i s čerstvýma novinkami. Ale byla to šichta odehrát v kuse skoro hodinu a půl , když venku bylo 32° a v Prdeli – horko jako v prdeli(nebo se říká tma jako v prdeli), tak si možná někdo dokáže představit , jak nám bylo v záři reflektorů. Nu což , když nás to baví, tak se to zvládne na jedničku.

No a léto jsme uzavřeli na fesťáku začátkem září ve Vysoké peci u Chomutova, kde už bylo o poznání chladněji. Cesta taky stála za to, když jsme narazili na státní silnici dokonce na slepou, a museli jsme se vracet, nikde nic označené. To už tak na našich skvělých silnicích bývá. Kdo jezdí takto po vlastech českých tak určitě potvrdí jaké překvapení ho kolikrát potká na silnici.

Teď nás čeká na podzim a zimu klubová sezóna, termíny koncertů přibývají. Čeká nás v říjnu pokračování turné ROAD ROCK TOUR 2017, pak i Příbram s thrashmetalovou mladou kapelou ANNANA´S, v listopadu RC Kain v Praze, v prosinci na domácí půdě s kapelou VOTCHI a silvestra jako každý rok doma zahrajeme pro naše fanoušky. Na konci ledna se těšíme na nejlepší koncert roku a to PRDEL ROCK pro Klubíčko 2018. Bude to už 5.ročník a výtěžek jde každoročně na charitu. Vždy se účastní 8-10 kapel,které po celý den hrají bez honorářů a dokonce s daleko větší energií, asi proto že jde o tak mimořádně dobrou věc.

A my jsme vždy moc rádi, když máme možnost zahrát nadšencům, kteří milují živou muziku a nejsou líní zvednout se od telky a počítačů.