TRAKTOR OPEN AIR otevřela festivalovou sezónu 2019 na letním parketu Výrava

Tak jsme se dočkali!!! Festivalová sezóna začíná. A neumím si představit lepší společnost, než jsou super kluci z kapely TRAKTOR a jejich skvělé hosty.

Odpoledne 11. 5. 2019 v 14.00 hodin propuklo super rockmetalové odpoledne za pošmourného počasí. Začínala hrát kapela Metanol a postupně se začaly zaplňovat místa u pódia a fanoušci se začali dostávat do správné nálady.

Postupně se vystřídaly kapely Debill Heads, Honza Havlíček jako vždy nezklamal a koncert okořenil vtipnými komentáři, Komunál a Citrón s Tanjou, obě kapely jsou již tradičními hosty festivalu Traktor Open Air a Bohemian Metal Rhapsody a Traktor. Oproti Šachoffnici byl playlist sice o něco kratší, ale kluci měli úžasnou náladu a po skončení koncertu někteří členové kapely slezli z pódia a šli se rozloučit s fanoušky v první řadě.

traktor plakat

Za zvláštní zmínku stojí Bohemian Metal Rhapsody, kterou jsme viděli poprvé. Je to úžasná metalová show, plná světelných efektů a plamenů. Díky tomu že obloha poteměla tyto efekty obzvlášť vynikly. Možná s trochou nadsázky by se dala přirovnat k metalové opeře s dějem.Tato episoda č.1 byla na téma Cosmos. Po celou dobu představení je na koukat, je to show nabitá samými známými interprety: Pepa Michálek (um.jménem Michail Fabien, fanoušci Traktoru ho znají též jako frontmena Forrest Jump), Tanja, Petr Kutheil, Lukáš Pisařík, Gygy, Viktorie Surmová, Eliška Hondlová, Blackwish. Producentem a kapelníkem je Radim Pařízek, který v tomto souboru hraje na bicí.

Počasí se postupně zhoršovalo z májového deštíku až do silného deště, ale diváky to vůbec neodradilo. Jen v pauzách se schovali na chvíli pod zastřešenou část areálu, kdo měl pláštěnky, tak je použil a užíval si super večírku.

Musím konstatovat, že Letní parket Výrava má úžasné zázemí nejen pro interprety, ale i pro diváky. Areál je částečně zastřešený, nechybí tu dostatek čistých toalet, spousta stánků s občerstvením a pořadatel akce též zajišťuje po skončení akce rozvoz autobusy. Parkování a možnost stanování na louce je též zajištěno.

Jsem přesvědčená, že kdo přijel, tak rozhodně nelitoval.

Pro Rockpalace Mária a Pavel Novákovi