Párty s Komunálem na parníku Tyrš

Ve čtvrtek 23. 5. 2019 se konala dlouho očekávaná akce skupiny KOMUNÁL, a to beznadějně vyprodaný 5. ročník „Komunál párty na parníku Tyrš“.

Již hodinu před naloděním se již tvořila fronta skalních fans a dobrá nálada nikomu nechyběla. V 18.00 hodin fanoušci postupně zaplnili horní i dolní palubu parníku a s chutí si vyslechli zvukovou zkoušku. Mezi fanoušky byli přítomni i někteří členové skupiny Walda Gang. Ještě před vyplutím se s fans přišel přivítat charismatický frontman kapely Luboš Suchánek na dolní i horní palubu, ochotně se s lidmi fotografoval a dobrá nálada z něj jiskřila.

Kolem 19.30 hodin zazněly první tóny písně „Karel“ a fanoušci se začali dostávat do varu a zpívali spolu s Lubošem jednu pecku za druhou. Zpíval celý parník a obzvláště pod pražskými mosty to byla „bomba“ a úžasný zážitek. Z mikrofonů zazněly hity: Cikánka, Střílej zezadu, Hrobník a smrt, Je to zlý, Až mě ráno povedou, Zapalte nás, Jedenáct hodin do útoku a další.

Zpěvák Luboš Suchánek přivítal na pódiu skvělého Tondu Rauera z kapely Harlej za bouřlivého potlesku fanoušků. Tři hodiny plavby po Vltavě neskutečně rychle utíkaly, kapela i fanoušci Komunálu si večer užívali.

Ke konci koncertu Luboš Suchánek všechny pozval na megakoncert spojený s křestem nového CD, který se bude konat na jaře 2020. Tuto událost si rozhodně nenecháme ujít.

Pro Rockpalace Mária a Pavel Novákovi