Petroleum vydává nové album Verbalia

  • Číst 7444 krát

Info o výborných albech není nikdy dost! A Petroleum s albem Verbalia k tomu docela jistě patří - naše recenze (stále je to moje TOP s Cathedral In Flames a Panoptiko). A jelikož už víme datum a vy máte možnost si ho objednat, přinášíme info z MarastMusic

Za projektem Petroleum stojí bubeník, skladatel, aranžér a producent Ivo Plaček a multiinstrumentalista a zpěvák Aleš Hrnčál. Hlavními autory hudby a textů jsou veteráni české extrémně metalové scény z přelomu 80. a 90. let – Miroslav Valenta (ex-Master’s Hammer) a Daniel „Šakal“ Švarc (ex-Fata Morgana, Törr). Oba autoři své věci většinou i sami zpívají, ale na desce hostují například také latinskoamerická zpěvačka Jam Valcors nebo Tomáš „Chymus“ Hanzl (Isacaarum, Pačess, dříve Negligent Collateral Collapse, Closing, Antigod a další), ve skladbě Beast pak zpívá Zuzana Dubnová.

Album ve formátu CD vloženého do papírového rukávu vydává 17. 2. 2022 label Black Barn Music. Předobjednávky budou otevřeny od 17. ledna 2022 na eshopu www.blackbarn.cz.

Facebook Black Barm Music
Petroleum - Bandzone
Petroleum - Facebook