Nová ženská rocková kapela FURIE na rockové scéně

  • Číst 2438 krát

Oznamujeme touto cestou vznik nové ženské rockové kapely FURIE. Jde o nové seskupení zkušenějších hudebnic. Zpěvu se ujala Táňa POLÁČKOVÁ, kytaru obsluhuje Dáša ŠŤASTNÁ, bicí má na starost Monika ANDĚLOVÁ, a dočasně se postu hráčky na basovou kytaru ujala Jarka DOKSANSKÁ. Definitivně však post basačky obsazen dosud není a tak tato zpráva může být i výzvou pro vhodnou kandidátku, která by doplnila náš kvartet.

Vznik kapely datujeme od prosince 2017 a svoji základnu máme v Kralupech n/Vltavou, jsme tedy středočeská kapela.
Těžištěm našich vystoupení by měly být především festivaly a kluby.
Žánrově cílíme na ostřejší rockovou kytarovou muziku s texty v češtině. Jsme kapelou především autorskou, tedy sázíme na vlastní tvorbu. V kapele ne úplně pro české rockfans neznámých jmen, disponujeme poměrně velkým autorským potenciálem, který hodláme naplno využívat. Nebráníme se však spoluprací s externími textaři a skladateli (už nyní cvičíme věc z autorské dílny mimo kapelu).
Protože vše je teprve v zárodku, tak plánujeme být připraveny k prvním koncertům nejdříve v létě. Předcházet by tomu mělo vydání našeho "signálního" maxisinglu.

Veškeré informace o aktuálním dění, komenty, zprávy nebo nabídky, i kontakt na nás, to vše na stránce FURIE na FaceBooku.

Zatím tedy dáváme na vědomí že jsme tu, že můžete s námi počítat, a moc se těšíme na reakce fanoušků na živém hraní.

Vaše FURIE
15.ledna 2017

Více z této kategorie: Komunál – ANO či NE? »