Trilobit-Rock a Bulldog vyjíždějí na společnou tour

  • Číst 6565 krát

Kapely Trilobit-Rock a Bulldog vyjíždějí v novém roce na společnou tour po Čechách 2020/2021. Obě kapely se můžou pochlubit originální českou rockovou tvorbou a věrnou fanouškovskou základnou, která je na tour doprovází a to potvrzují zájmem několika radiových stanic. Prvotní nápad udělat tour společnou pro obě kapely vznikl spontáně.

Majitelé klubů mají raději vyplněný celý večer, a to si mnoho kapel pouze s vlastní tvorbou nemůže dovolit. A tak spojili Bulldogové a Trilobit-rock své managerské síly a vydali se do světa (nebo alespoň po českých krajích). Rozhodně to ale není tak, že by jedna z kapel byla „jen předkapela“ pro tu druhou, jelikož se na koncertech doplňují a tím upevňují minimálně svoji rovnocennost.

Trilobit-Rock je rocková partička z okolí hradu Hazmburk ze Severních Čech jejíž historie sahá až do roku 2002 a v roce 2019 se po menší odmlce partička okolo zakladatele a kytaristy Bohouše Davida opět vrátila na scénu, a to jak s novými, tak i starými songy, ovšem v novém kabátě, ke kterému jim dopomohl producent a majitel studia Leo Holan. Možná už jste v rádiích zaslechli některé jejich songy např „Vyznání“ a „Člověk“, a prý aktuálně připravují vydání dalších pecek. Více informací o kapele najdete na webu www.trilobit-rock.cz, kde jsou i odkazy na jejich Facebook, Instagram, YouTube a Bandzone.

Bulldog je taktéž hard rocková kapela z Berouna, s pouze vlastní tvorbou která koncertuje už od roku 2015. Jejich domovskou boudou je berounský klub Prdel, který provozuje jejich bubeník a hlavní bulldog Martin. Na kontě mají dvě alba. „Chucky“ z roku 2016 a „Cítíte se nevesele?“,rok 2018 a mají na kontě také nespočet koncertů ve stejné sestavě a nemalou podporu radiových stanic.. kontakt https://bandzone.cz/bulldog a nutno podotknout že energie na koncertech je našponovaná jako struna..

Nejbližší termíny koncertů jsou:
15.02. Stochov - Rock Fest (+ Luboš Holub, To Nechceš, Wochmatyx s Evou Foldovou)
22.02. Praha - Fatal Music Club
06.03. Most - Rokáč Vinohrady
21.03. Beroun - Rock Club Prdel
03.04. Loučeň - Rock Club Vrokáč
11.04. Stará Lysá
18.04. Jirkov - Rock Club U Kanára

Více info o koncertech na FB stránkách:
www.facebook.com/pg/TrilobitminusRock/
www.facebook.com/Bulldog-HardHeavy-846053865482411/