Rosa Nocturna chystá nový klip

  • Číst 6548 krát

Po téměř půl roce příprav, natáčení, střihu a postprodukce se blíží práce na novém klipu kapely Rosa Nocturna ke konci. Klip k folklorně-metalové písničce O lásce, o válce a o krvi z posledního alba Za hradbami času bude vydán již během několika málo týdnů.

V hlavních rolích se představí zpěvačka Viktorie Surmová, kytarista Petr Vosynek a jako speciální host Heri Joensen, frontman kapely Týr. Kromě nich se v klipu objeví mnoho dalších herců a také několik skupin historických vojenských jednotek z napoleonské doby.

Klip byl natáčen na malebných lokacích Skanzenu ve Strážnici, na státním hradě Veveří, v historické vesničce Tvrz v Rosicích u Brna a několika dalších místech jižní Moravy.

Písnička byla speciálně pro tento klip prodloužena a dostalo se jí nového mixu i masteru. Fanoušci se mají rozhodně na co těšit.

Zde je krátké video o natáčení videoklipu.

Do konce roku kapela vydá také nový singl z připravovaného alba, které by mělo vyjít příští rok na jaře nebo v létě. Už v tomto singlu se představí první hosté a kapela slibuje vydání dvou verzí. Jedné v češtině a druhé v angličtině.

Rosu Nocturnu můžete viděl a slyšet na koncertech s Welicorrus
18.10. Brno
19.10. Praha
25.10. Ostrava

Podrobnosti najdete na webu kapely: www.rosanocturna.cz