Jedna pecka za druhou! Šeříkovka má na březen pořádně nabitý program

  • Číst 1222 krát

V březnovém programu KD Šeříková v Plzni bude převažovat různorodá rocková muzika v podání Michala Pavlíčka, Dogy, Alkeholu, Kohn či Progres 2. Na své si přijdou ale i ti, kteří si rádi poslechnou jemnější tóny Mňágy a Žďorp či zatancují do rockabilly rytmu. A opravdovou bombu především pro mladé publikum chystá Marpo, který bude obrážet republiku se svým Anarchy Tour.

Pohodová muzika a kvalitní texty – to vždy byla a je Mňága a Žďorp. Písně dnes už legendární party z Valašského Meziříčí se staly výpovědí celé jedné generace. Dnešní Mňága a Žďorp se posunula od alternativního rocku k folku, kapele to však hraje stejně skvěle jako před lety. Přesvědčit se můžete 14. března, kdy dorazí do KD Šeříková.

Zkušený kytarista a skladatel Michal Pavlíček naváže na úspěšné podzimní turné Pošli to tam ke stejnojmennému novému albu. Jarní část turné zahrnuje i zastávku 17. března v KD Šeříková. Koncertní program bude různorodý jako nové album. Vedle nových písní zazní také známé Pavlíčkovy skladby, které nacházejí velkou příznivou odezvu u publika.

21. března do KD Šeříková přijíždí oblíbený Banjo Band Ivana Mládka, který si nejpozději od 90. let získal všeobecnou popularitu u televizních diváků i na koncertech. Všechny písně mají originální texty zpracovávající nějaký zajímavý či legrační příběh. A sláva toho nejznámějšího – Jožina z bažin – sahá od Prahy přes Vizovice až po Oravu.

Po vyprodané O2 aréně se Marpo vydává za podpory svého TroubleGangu po celé republice na jarní turné Anarchy Tour. Stále úspěšnějšího rapera uznávají fanoušci, ale i kolegové z branže, mezi nimi i umělci jiných žánrů. V KD Šeříková se zastaví 22. března.

Program KD Šeříková březen 2019:
8. března Parademarche
9. března DEADLY STORM 13
14. března Mňága a Žďorp
15. března Kohn
16. března Rockabilly night vol. 1 – The Mordors, The Train Robbers, Mr. Teddy and the Sidekicks
17. března Michal Pavlíček Trio
21. března Banjo Band Ivana Mládka
22. března Marpo & TroubleGang – Road to MarpoDrome
23. března Fast Food Orchestra + speciální hosté - 20 let tour
28. března Natěrač -bláznivá komedie( Leoš Noha, Eva Decastelo, Barbora Mottlová)
29. března Doga, Alkehol
30. března Progres 2 + Elegie

zdroj: www.qap.cz