Melissa a nové album

  • Číst 1401 krát

Cesty kutnohorské Melissy a její zpěvačky Jany se uprostřed května rozdělily. Většinu prázdnin ale zabralo vystupování s akustickým „ a Due“ programem a tak bylo i trochu času promyslet jak a kudy dál s programem zpívaným.
V mezičase se spojily síly kutnohorských divadelníků z Tylovy herecké školy a divadla Za oponou pod vedením Václava Veselého, fireshow Nikol Čermákové a Ondry Krejčíka a „a Due“ programu Petra a Lídy z Melissy a vytvořily na sedm prázdninových týdnů putovní vystoupení v zákoutích a uličkách noční Kutné Hory.

Foto 1

Potíže s koncertní sestavou pro akustický program kapela vyřešila dohodou se zpěvačkou Luckou Mrňákovou, kterou po pár týdnech představila ve videu k baladě Nevěsta. Aktuální situace je taková, že další album Melissy bude akustické, budou na něm jak instrumentální skladby, tak nové, resp. nevydané písničky, které nazpívá Lucka.
Už teď je chystané muziky opět víc, než bude na albu, tak tracklist je ještě otevřený. Stejně tak není stanoven konkrétní termín vydání, ale album prý bude hned, jak to bude možné.

foto 6

Podzimní sestavu Melissy tedy tvoří Petr Kohoutek s kytarou, Lída Hájková s houslemi, Adam Langr- perkuse a Lucka Mrňáková u mikrofonu. Takto by měla kapela odehrát ( mimo další „ a Due“ vystoupení ) , chystané koncerty např. 8.9. v rámci Příbramské šalmaje, 23.9. v Kolíně, kde předskočí v rámci Nylon Maiden tour Thomasu Zwijsenovi a Anne Bakker, kteří zahrají metalovou klasiku Iron Maiden na klasickou kytaru a housle. Další podobná příležitost bude 21.11. v Plzni, kde odehraje akustický koncert bývalý zpěvák Iron Maiden Blaze Bayley a Melissa je se svým akustickým setem předkapelou.

Průběžně kapela pořád hledá šikovného bubeníka nebo bubenici a zpěvačku, která umí a má chuť zpívat bigbít šmrncnutý folkem a středověkou muzikou.

No, a nějak mezi tím, chce Melissa poskládat a nahrát tu novou akustickou desku.