Čára hraje punkrock

  • Číst 7007 krát

Dnes jsem se sešla se zajímavou partou kluků z Prahy, kteří si říkají Čára ...

Kluci, můžete se našim čtenářům představit?

Ahoj, my jsme vlastně takové trio: Martin, Šimon a Vojta.

A co hrajete?

Hrajeme převážně punkrock, občas nějaký rokenrol a samozřejmě sem tam nějaká balada.

Vím, že spolu hrajete něco přes rok, ale nejste žádní nováčkové, Vojto?

Tak Martin se Šimonem měli svoji kapelu na vysoký a já jsem hrál se Scoffers, ale stěhoval jsem se z Liberce do Prahy tak jsem skončil, nicméně hrát jsem chtěl a tak nějak náhodou jsme se dali tady s klukama dohromady.

Plánujete nějaké CD?

Tak určitě, máme natočeno teď pár věcí, tady Šimon je perfektní střihač a mixér, tak se snažíme takhle podomácku, ale určitě chceme během prázdnin alespoň tři-čtyři věci natočit.

86981070 203426350851038 2883898328255299584 n

Přiznám se, že jsem Vás špatně hledala...

Ano to je asi náš velký problém, že jsme špatně dohledatelný, na streamu nejsme, jen na Bandzone a na Facebooku.

A co koncerty?

Tak my máme za sebou vlastně jen 2 koncerty, možná že i to je důvod k tomu, že jsme neměli tu potřebu se moc prezentovat, na první koncert jsme byli pozváni v rámci festivalu na vysoké škole a druhý jsme si pořádali sami a byl to skvělý koncert, který jsme si užili společně s lidmi.

A kluci, co léto a festivaly?

No tak to ještě uvidíme, zatím nemáme ambice na velké festivaly, ale nějaké kontakty jsou tak bychom se mohli objevit na nějakém lokálním festivalu.

A co vás čeká v nejbližší době?

Čeká nás 26.02 koncert v Café v lese v Praze s názvem Čára v lese, kam jsme si pozvali ještě jednu kapelu, a jelikož náš první koncert byl právě tam a vydařil se, moc se tam těšíme, a samozřejmě tímto zveme i vaše čtenáře. Kdo budete mít čas a chuť si nás poslechnout a třeba si společně zanotovat, zapomněli jsme říct, že všechny naše texty jsou české, rádi se s vámi uvidíme.

Kluci, děkuji moc za váš čas a přeji ať vám to hraje.

Pro Rockpalace Hana Hrušková