Bart: basák, zpěvák Törr, Alkehol, Promile

  • Číst 7936 krát

V současné době připravuješ s Törrem novou desku, už jste řešili název, obal?
Obal i název jsme řešili. Máme nějaký námět už delší dobu připraven. V současné době to budeme ladit více do detailu. Takže až bude jasné finále, hodíme to i mezi fanoušky. Zatím však vše zůstává pod pokličkou.

Kolika vály kousky přispěješ na nové CD?
Pro nové album jsem připravil… Víš co? Nech se překvapit.

Kdy přibližně plánujete vydat nové CD?
Plán byl letošní rok, a to bychom měli splnit. Přesný termín ti teď neřeknu. Je možné, že to bude ještě před létem nebo začátkem podzimu. Vše se bude odvíjet, jak to všechno zmákneme nyní ve studiu.

Přeskočíme k Alkeholu… tam je nového co?
Pomalu a jistě příprava nového alba, které bychom chtěli zvládnout ještě do oslav 30 let, které nás čekají příští rok.

165573888 330647985057754 8071245100128673107 n

A už jsme u Promile. V Horažďovicích plánujete 24. 4. 2021 on line koncert, máte připravené kulisy, třeba v podobě sudů, beden ze škopkama, flaškama s kořalkou apod.? Když už tam nebudou lidi, že byste pojali show jako takový videoklip, nejen stát na pódiu v prázdném sále…
Musím přiznat, že nad kulisama jsem ještě nějak nepřemýšlel. Kořalka rozhodně bude, to se neboj. Akorát ne jen jako pouhá kulisa (smích). Ne, opravdu jsem nad tím nepřemýšlel až tak podrobně. Já se hlavně zaměřuji na to, aby se ten koncert vůbec uskutečnil. Repertoár máme připravený, musíme ještě pořádně připravit sebe a pak hurá na věc. Chceme, aby to byl mejdan, jak má být. V jednu chvíli jsem si říkal, zdali to nepojmout jako takový online výroční koncert i s hosty, když nám není dopřáno oslavit řádně těch 20 let existence. Ale pak jsem to hodil za hlavu a říkal, že prostě uděláme náš tradiční rock ’n‘ rollový večírek. No a ve výročák budeme stále doufat.

Takové kulisy by sa dali použít i u Alkeholu… A hradba beden s chlastem by působila impozantně, navíc to pak stejně vychlastáte, takže tyto kulisy byste nemuseli vozit sem a tam…
My si raději vychutnáváme hradbu chlastu v zákulisí.

164917711 4318596441501152 3431914294305016579 n

Vím, že jsi časově hodně vytížený, proto to dneska vezmem v rychlosti, určo to není náš poslední rozhovor. Tak na závěr, máš ještě něco na srdci?
Snad jen to, že nelze ani vyjádřit slovy, jak moc se těším zase na pódia a společné řádění s Vámi, s fanoušky. Za všechny výše zmíněné kapely musím napsat, že si Vás moc vážíme a děkujeme za podporu. Společně to opět pořádně rozjedeme a bude rachot! Držte se, buďte zdrávi a valte do uší tu svou muziku.

P.S.: Abych nezapomněl, to by jinak nemělo smysl, přijde stará Vránová?
Nechci se opakovat, ale víš co? Nech se překvapit (smích) … a díky moc za rozhovor.

Pro Rockpalace Panda