Traktor Prach a vzduch

  • Číst 5439 krát

Na podzim 2017 kapela TRAKTOR projela na svém speciální turné, které pojmenovala PRACH A VZDUCH TOUR napříč celou republikou a vyprodávala jeden sál za druhým. Fanoušci se mohli těšit na nový, téměř dvouhodinový program, kde zazněly jak osvědčené skladby z posledních 3 alb, tak kusy, které kapela ještě do koncertního setu nikdy nezařadila.
Vše bylo umocněno zcela novou scénou s množstvím světelných a pyro efektů. Turné vyvrcholilo v ostravské Bonver aréně, kterou kapela beznadějně vyprodala a právě z tohoto koncertu byl pořízen jak audio, tak video záznam. Fandové se mohou těšit na téměř dvouhodinovou stopáž a kolekce „trojdisku“ tvoří dvě CD a jedno DVD.
Psát recenzi na tento nosič je naprosto zbytečné, výtečný zvuk, super DVD...tohle se prostě musí vidět a slyšet. DVD a double CD Prach a vzduch se v žebříčku prodejnosti nosičů u nás pohybuje na horních příčkách, a to je víc než dobře!!
Jsem rád, že kapela stoupá výš a výš, protože já s kapelou táhnul v rádiu už Vlečku, která sice na koncertech již nezní, ale také je kapela o pár světelných let dál.

CD 1
1.Intro,2.Děvka č.5 (Závist),3.Tmel, 4.Artefuckt, 5.Masky, 6.Láskožrouti,7. Calligula, 8.Uveď nás v pokušení (sv. Cecílie), 9. Neber si rockera, 10.Bolest hrdinů, 11 Amygdala,12.sólo, 13.Rockcurriculum, 14.No Voices in the Sky

CD 2
1.Vstaňte, pane Lincolne, 2.Kdy dojdou náboje a vzduch, 3.Sybil, 4.Defenestrace, 5.Bludičky, 6.Letokruhy, 7.Katakomby

DVD
1.Intro, 2.Děvka č.5 (Závist), 3.Tmel, 4.Artefuckt, 5.Masky, 6.Láskožrouti, 7.Calligula, 8.Uveď nás v pokušení (sv. Cecílie), 9.Neber si rockera, 10.Bolest hrdinů, 11.Amygdala, 12.sólo, 13.Rockcurriculum, 14.No Voices in the Sky, 15.Vstaňte, pane Lincolne, 16.Kdy dojdou náboje a vzduch, 17.Sybil, 18.Defenestrace, 19.Bludičky, 20.Letokruhy, 21.Katakomby

traktor trojcd