Motorband ‎– Rock 'n' Roll (reedice 2020)

  • Číst 7873 krát

Tak a je to tady Motorband nelení a právě vydává po nádherných 25 letech tohle cd. Reedice původního alba z roku 1994. CD obsahuje bohatý booklet s texty všech písní + bonus Motorband / Kamil Střihavka / Milan Daim - Poslední soud!!!

„Po rozpadu sestavy, která vyšvihla jméno Motorband do metalového světa, se kapelník Libor Matejčík snaží tento soubor oživit. Podařilo se a z původní sestavy si vedle Daniela Haftsteina - bicí, do kapely začlenil Jakuba Fojtíka - basa, Reného Schildhauera - kytara a vokalistu Milana Daima. Motorband opět jede! Avšak neuplyne příliš času a po vydání alba Rock´n´roll v roce 1994 se kapela ocitá opět v troskách. Tentokrát na dlouhou dobu.“ Ovšem Motorband je zpět a stále drtí ten svůj heavy metál!!!!!!!

Re-edice po 25 letech od vydání alba obsahuje: 13 originálních songů včetně zpěvný hitovky Jabkeláš…..:)+jako bonus dosud nevydaný song Poslední soud, kde si perfektní duet opět střihli Kamil a Milan!!!! Cd obsahuje bohatý booklet s texty všech songů. Celému konceptu dominuje moderní vzhled v duchu původního designu!!! Jsou zde použity i dobové fotografie celé kapely z roku 1994, které navozují tu pravou rock-metalovou atmosféru let devadesátých…….

Tahle limitovaná edice vychází jen na cd a to v počtu 300 ks!!!! Tak neváhejte a určitě si placku zakupte přímo u kapely nebo na koncertě. Škoda jen, že tahle věc nevyšla ještě jako limit na LP, to by byl perfektní bonus pro sběratelské fajnšmekry a skalní fans Motorbandu!!!!

Tracklist: Navždy bílá jsi lady, Tak pojď, Nic vám nezbejvá, Čas, My chcem hrát rock´n´roll, Janin bláznivej svět, Miluju tě, Pojď do mě, Poslední mejdan, Zvedni zrak ke hvězdám, Dám ti svou sílu, Není čemu se smát, Teď to tam máš... (Jabkeláš)+ bonus Poslední soud.

Je to prostě rokec a tohle mám rád………:-)
„Já vím, eroshopy táhnou
to povídal náš zelinář
Strašná touha svírá Lízu tvou
a znovu do fronty zas jdeš
s myšlenkou jedinou
Dám ti tam kedluben, vokurku
brambory a petrželou nať
Teď to tam máš
a už to nikdy nevyndáš
Teď to tam máš
jab, jab, jab, děláš
Teď to tam máš
a už to nikdy nevyndáš
Teď to tam máš
jab, jab, jab, děláš“

Si prostě musí každej dávat dál a dál…….jen okuste a uvidíte……..

Díky Libore, žes tomuhle počinu dal zelenou a připomněl tak doby rozkvětu českýho rock´n´rollu!!!!

No a bonusová skladba Poslední soud je fakt lahůdka!!!!Byla znovu nahraná 03.-04.07.2011 ve studiu Propast. A pořád mě baví nejvíce tahle verze nekonečného duetu, kde za mikrofonem stojí Kamil Střihavka, Milan Daim!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=WLfNVcvaFL0

Celkově podtrženo sečteno dávám 10 bodů a volám heavy metááál!!!!

https://www.motorband.cz/?fbclid=IwAR2afjoQ6O-ZIfieRBWy-cSoa2aEoEzwc15U2Ls7XU11XWDHCKp4FYS_kyE
https://www.facebook.com/officialmotorband/

Pro Rockpalace Petersongrind