Hlahol pozvedají prapor rebelie koncertem na střeše legendárního Knaku

  • Číst 7423 krát

Možná byla poslední kapkou pro kluky policejní šťára v jejich zkušebně při jedné z pravidelných zkoušek, která jakožto na udání jasně ukazuje rozkol a návrat v myšlení některých jedinců před rok 1989.
Zároveň chtějí Hlahol probudit veřejnost z ukolébavky, kterou nám nenápadně zpívá do ouška systém, vynucené kulturní letargie a rádi by připomněli "staré dobré časy". Ano, a kdo půjde kolem, například do otevřeného výdajového okénka pro točenou Plzeň, koncert uvidí a uslyší.

hlahol1

Cituji z pozvánky kapely:
02.05. od 19:00 koncert na střeše legendárního klubu Knak na Rooseveltovo náměstí v Teplicích. Nové skladby výjimečné skupiny Hlahol. Uslyšíte připravované nové CD jedné z nejlépe naživo hrajících kapel u nás. Dokonale 112% Rock "N" Rollu pod jarním sluncem a největším Marshallem co znáte. A ano, ten kdo půjde "náhodou" okolo, to asi uslyší i uvidí. Děkujeme za sdílení a sledovaní, ono se to v přímém přenosu, který sleduje hodně lidí, hůře zakazuje.
Jen dodám, že koncert na střeše bude velká událost a podpora kapely je důležitá, protože oni tak trochu společně s Knakem kopou za mě, za tebe, za vás, za nás. Obsáhlý rozhovor nejen o koncertě na střeše, ale také natáčení CD a letošních plánech s basákem Tomášem Jarolímem již brzy na Rockpalace.

Odkaz na stream ZDE

Pro Rockpalace Tomáš Pošvanc