Fajnová záležitost Trilobit rock

  • Číst 7323 krát

Kapela Trilobit rock z Libochovic vydala album Symbol krásy. Sedm skladeb zabralo na pouhých 27 minutách prostě nestihne nudit. Tahle parta hraje melodický rock šmrncnutý bigbítem. A nejde o žádné vykopávky zpod libochovického zámku.
Sestavu Trilobitu tvoří kytarista a vokalista Bohouš, zpěvák Michal, basák Jeremy a bicák Luboš. Kluci do toho jdou naplno. Jejich hudbu si můžete poslechnout na různých platformách včetně Supraphon online, Spotify nebo Amazonu. V roce 2020 odehráli velkou spoustu koncertů covid necovid. Mají velice slušný web. Takhle nějak by to mělo vypadat.
Muzika pěkně šlape, je to rock and roll, nic složitýho za tím nehledejte. Pohodová muzika. Velmi dobrý zvuk, šikovní muzikanti, slušné texty, žádný bláboly. Tuhle partičku si dovedu představit na nějakém motorkářském srazu. Z některých textů je cítit taková ta kabátovská poetika a nadhled.
Většina skladeb je svižná. Líbí se mi songy „Z pekla přišel rock´n´roll“ a „Ještě to není tak zlý“. Svět snad opravdu není tak zlej. Velice se mi líbí pomalejší pohoda „Trosečník“ s velice poetickým textem. Jen ten konec je tak nějak divně useknutej.
Na nějaké hlubší rozepisování recenze je 27minutový záznam příliš krátký. Takže berte, nebo nechte být.
Pro Rockpalace Honza Holý