Panoptiko - Jak Bohové pojďme teď zářit

  • Číst 7664 krát

Je to tak, vycházející hvězda naší rockové scény tajemná „squarda“ Panoptiko a jak sama říká, „ se po tajemném příchodu z kraje roku 2021 etablovalo a rádo zabydlelo v této epoše a v rajónu srdce Evropy“.

Jak už jsme se zmínili, do Plzně 18/3 přiveze nové CD Bohové a nejen, že ho v Plzni pokřtí, ale i na živo předvede. Že se můžeme těšit, ukázaly zveřejněné singly ať už Mozartovy koule, Pinocchio, Dejte mi provaz nebo poslední Ďábelský bál, kdy každá skladba je hitem. Šeříkovce se dostalo cti, že se v ní uskuteční jeden z pouhopouhých dvou jarních koncertů (druhý je již beznadějně vyprodaný v ostravském klubu Barrak).

Veškeré Arcirockerstvo a i ostatní aristokracie přivítala Panoptiko fenomenálně jak na koncertech, tak svou přízní debutovému albu. Prodeje prvního alba vydaly na Zlatou desku - která bude předána na historicky prvním samostatném turné, kdy na podzim vyráží Panoptiko po českých zemích, turné ponese název Bohové tour a zavítá do deseti vybraných českých zemí.

Ještě předtím se PANOPTIKO objeví na podiích desítek velkých českých festivalů (jejich seznam bude zveřejněn ihned po vydání nového alba).

A jak mi sdělil Lord Panoptiko, naše doba stále přináší spousty témat, ke kterým má Panoptiko stále co říct, k čemu se vyjádřit, takže už nyní vznikají nové eposy na třetí album kapely. PS: 13/3 náš Rockpalace jako první hudební portál má tu čest zveřejnit recenzi na kompletní album Bohové.