Nový klip kapely Motorband šokuje svým stylem ,,Tolik otázek tu zní“ vyvolává tolik otázek....

  • Číst 6511 krát

Kapela Motorband (www.motorband.cz) se dere od začátku roku 2024 do povědomí nejen všech rocku znalých fanoušků, ale i těch hudebních fajnšmekrům, kteří mají rádi poctivé hudební řemeslo, originální hudbu, a i trochu romantiky. Aktuálně kapela vypustila do světa čtvrtý videoklip k její letos vydané sedmé desky – Motorband 007. A videoklip šokuje. Stylem hudebním i příběhovým.

Skladba ,,Tolik otázek tu zní“ svým názvem předznamenává nejen obsah písně, ale i mnohé otazníky, který tahle heavy metalová výjimka u všech vyvolává. I samotný nestor kapely Libor ,,Máča“ Matejčik přiznává: ,,Jsme připraveni na otázky jako: Toto je Motorband? Tohle má být heavy metal? Ale jsme rádi, že je na světě. Je jiný, originální, je to vybočení z našeho stylu. A možná je to proto, abychom ukázali, že umíme zahrát i na ,,jinou strunu“, a takoví můžou být i naši fanoušci. Natáčení videoklipu nás moc bavilo, je originální, má idylku i napětí. Všichni jsou zvědaví, jak příběh skončí,“ dodává L. Matejčik.

A také prvé ohlasy fanoušků se shodují, že píseň má o moc hlubší podobu s videoklipem. Z počinu Motorbandu je však cítit, že jsou letos hodně v pohodě, a změny v kapele jim prospěly.

Tisková zpráva
Praha 19.6. 2024