Jihočeské kapele Frozen Poppyhead ožilo logo!

  • Číst 7744 krát

Českobudějovická parta Frozen Poppyhead vydává velice humorný počin s názvem Rattle. Pokud se chcete pobavit a prodloužit si život, rozhodně si pusťte nový videoklip, který kapela napasovala k písni z jejich posledního vydaného alba Everfrost.

Kapela v klipu zhmotnila své logo makovce, a to hned do dvou podob - plastového chrastítka, a také reálného makovce, který zpívá a válí na kytaru. Chrastítko navrhl kytarista Alfred Rezek, basista Jan Tošer ho vytiskl na 3D tiskárně, a Tom Rod Art Studio se postaralo o barvy. Požadavek na vytvoření masku makovce perfektně zpracovala umělkyně přezdívaná Barika SFX, která se také postarala o body painting a SFX make-up. Pod maskou makovce se skrývá frontman kapely Richard Tolkner, který je také autorem scénáře. Krom zmíněného makovce je velice vtipně pojatý kostým malého mimča, které ztvárňuje již jmenovaný Alfred Rezek. Rodiči tohoto zarostlého prcka není nikdo jiný než David Halada, jakožto zodpovědný otec, a Jan Tošer, jako milující mamka k nakousnutí. Více však už nebudeme prozrazovat, ať se máte na co těšit.

Videoklip natočil přítel kapely a vynikající fotograf Tomáš Grech. Za střih, animace a vizuální efekty je zodpovědný Richard Tolkner. Za mix a mastering písně ručí bubeník David Halada.
O produkci písně i videoklipu se kapela postarala sama.