Klubovka květen 2021

  • Číst 6874 krát

Měsíc květen nás rozehřívá do letních teplot a ani KLUBOOFKA nezůstane pozadu. Čeká Vás sedm skladeb, které určitě rozpálí či u srdce zahřejí. Startujeme v neděli 16.5.2021 ve 20:00!!!

Soutěžit budou tyto klipy:
Divoká karta Nároďáku Jaroměř
Vanaheim – Za obzor KLIP: ZDE
No Talent - Jiskra jako kráva KLIP: ZDE
Moravius-Devil Indisguise KLIP: ZDE

Divoká karta rádia HEY
Bastard - Nejvyšší čas KLIP: ZDE
Kapriola - I v nás žije stín KLIP: ZDE
RAMCHAT - Ľadová pláň SK KLIP: ZDE

Vítěz dubnového kola
Roxor – Ke hvězdám KLIP: ZDE/

Hlasování je formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas.  Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“
Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB KLUBOOFKA KVĚTEN a webových stránkách Nároďáku Jaroměř a KLUBOOFKA TV.
Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát poukaz na nákup masných produktů v hodnotě 500,- Kč od partnera soutěže V.I.P. Zvěřina . Podmínky soutěže najdete zde

KLUBOOFKA TV
V druhé polovině roku 2020, kdy naši kulturu opět začala postihovat celosvětová zdravotní krize, se začal rodit projekt, který podporuje rockovou kulturu. Vše odstartovala československá hitparáda, na kterou navázala zahraniční (WORLD). V časech rozvolňování se podařilo natočit také nové formáty pořadů. INTERVIEW, tedy rozhovor, je doplněn dvěma klipy kapely. Název LIVE značí záznam živého koncertu. Díky tomuto rozvoji mohla vzniknout KLUBOOFKA TV a na jejích webový stránkách najdete většinu obsahu projektu, který byl zveřejněn. KLUBOOFKA TV stále připravuje něco nového, proto s Vámi zůstane nadále i v časech, kdy se budeme vracet k normálnímu životu.

ODKAZY:
heyradio.cz
narodakjaromer.cz
pivovarchotebor.cz
YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=2ITPTJTmk-o
FB událost: https://fb.me/e/hrOVPMo28
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.