Klubovka Family – koncert kapel Torrax, Dangar Six, Rock String

  • Číst 6775 krát

Je to již pět měsíců, co se hudební klub NÁROĎÁK JAROMĚŘ přestěhoval do internetového prostředí pod hlavičkou projektu KLUBOOFKA. Tento projekt začal nejdříve hitparádou, a to jak českou, tak i zahraniční. V době částečného rozvolnění se nám podařilo natočit s několika kapelami rozhovory a záznamy živých koncertů.

30.1.2021 proběhl první koncert kapel DYSANGELIUM, OKULT a SCELETONS.

V sobotu 3.4.2021 se můžete těšit na:

TORRAX – start 20:00

Kutnohorští power metalisté TORRAX mají od 20. března svoji druhou desku nazvanou „PŘÍBĚHY“. 28.března byl zveřejněn jejich pořad KLUBOOFKA INTERVIEW, ve kterém se o nové desce můžete něco dozvědět. V live záznamu uvidíte 5 skladeb z tohoto alba.
POZVÁNKA: ZDE

DANGAR SIX – start 21:00

V pořadí druhé studiové album jabloneckých DANGAR SIX s názvem „TEMNÁ DOBA“ spatřilo světlo světa 26.ledna 2021. K tomuto počinku byl pořízen pořad KLUBOOFKA INTERVIEW, který bude mít premiéru 11.4.2021 na YOUTUBE kanálu KLUBOOFKY. V live záznamu uvidíte 5 skladeb z alba „TEMNÁ DOBA“.
POZVÁNKA: ZDE

ROCK STRING – start 22:00

Mladí rockeři z Ivančic u Brna hrají melodické skladby, ale umí do toho i pořádně říznout. 25.4.2021 se můžete těšit na jejich pořad KLUBOOFKA INTERVIEW, který bude zveřejněn na YOUTUBE kanálu KLUBOOFKY. V live záznamu uvidíte 5 skladeb, které jsou především z jejich posledního alba „ANDĚLÉ MEZI NÁMI“.
POZVÁNKA: ZDE

Koncert proběhne ve Facebookové skupině KLUBOOFKA FAMILY. Do skupiny mají přístup vlastníci NE-VSTUPENKY, jejímž zakoupením pomáháte přežít hudebnímu klubu NÁROĎÁK JAROMĚŘ!!!

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁROĎÁK JAROMĚŘ PODPORUJÍ!!!