46. narozeniny u kapely Trilobit

  • Číst 7427 krát

Michal Kuna je leader a zpěvák kapely TRILOBIT- ROCK a 31.1. oslaví 46. narozeniny. Položili jsme Michalovi pár otázek.

Jak se vyrovnáváš ty osobně s obdobím koronakrize, a jak se to tebe, nejen jako muzikanta týká ?
Ahoj a dobrý den všem přeji za kapelu TRILOBIT-ROCK. Období koronavirové plandemie je jistě pro nás všechny velice ojedinělým a únavným obdobím ale vládní rozhodnutí kapela nedobrovolně jakýmsi způsobem respektuje . S tímto rozhodnutím přišly i karantény a lockdowny, které trávím jako mnozí z vás samozřejmě doma a někdy v přírodě se svými blízkými. Je samozřejmostí, že toto období, které sebou nese i určitou dávku trpělivosti mě samozřejmě dost sere a je pro každého z nás a v téhle době to platí dvojnásob dost vyčerpávající a nezvykle devastující z pohledu nejistoty, která tu momentálně převládá.

Jak využíváš, období hudebního klidu?
Kapela WWW.TRILOBIT-ROCK.CZ má v této době dotočený CD s názvem TAHLE ZEM které jsme nahrály u producenta a majitele studia v Praze pana Leo Holana, a zároveň čekáme jako všichni na restrikce vlády ČR, aby jsme tyto songy mohly hrát živě na koncertech a samozřejmě máme natočený a vydaný videoklip ...Tahle Zem, který si vzal na starosti JEREMY TODT z T-R Production.

Jak myslíš, že se promítnou na naší hudební a kulturní scénu ty dlouhodobé koronavirové opatření ?
Celková situace okolo tzv. Covidu má samozřejmě obrovský, finančně náročný a zničující dopady na všechny pořadatelé, majitelé klubů a všechny z branže. Tím chci říct, že si prostě musíme všichni lízat rány, aby se co nejrychleji uvolnili ty zkurvený vládní opatření a přát si jen samý negativní testy.(smích)

Jakým vzorem se v současné nebo minulé době inspiruješ?
Pro mě jsou a vždy byli vzorem Depeche Mode ale i Ozzy a naprosto žeru Marilyna Mansona nebo Zakka Wyldea no a z naší hudební scény třeba Aleše Brichtu nebo např. kapelu Olympic a Kabát

Jak budeš slavit svoje 46.narozeniny ?
Narozeniny budeme slavit doma a v klidu a taky natáčením klipu k songu JSEM Z TOHO ZOUFALEJ u Leo Holana (ex. ŠKWOR)

Co by si vzkázal fanouškům v téhle divné době plné zákazů?
Nechci nikdy spojovat politiku s muzikou, ale snad se mi to povede a řeknu to jednoduše..MY SI TEN ROKENROL NENECHÁME VZÍT !!!