Formující se americká superskupina „THE FELL" navštíví pražské Hard Rock Café

(Praha / Varšava) Již 2. března, den po skončení natáčení jejich prvního videoklipu na polské vojenské základně, se nová skupina The Fell vydá do Prahy na tiskovou konferenci. The Fell brzy oficiálně vzniknou v následujícím složení: Billy Sheehan jako baskytarista, který se objevil v kapelách Mr.Big, The Winery Dogs nebo UFO a osobně se také účastnil projektu Michaela Kocába AFTERSHOCKS. Dále se nám představí zpěvák a finalista americké talentové show Rock Star: Supernova Toby Rand. Za bicí se posadí Randy Cooke z kapely Smashmouth, ze které pochází i poslední člen Mike Krompass, který se zhostí role kytaristy a producenta. The Fell by se žánrově dali zařadit k rocku s popovými prvky.

,,The Fell. je spoluprací muzikantů vychovaných Rock n Rollem. Naše hudba vzniká přirozeně - pramení ze zkušeností z hraní po celém světě. My čtyři jsme se potkali skrze Rock n Roll a ten je také naším jazykem. Co se textů týče, chceme inspirovat ty, co jsou na pochybách, aby se přidali k těm, co sklízí.
Naše cesta začíná v Evropě a doufáme, že zde položíme základ k pozdějšímu tourování TF. v roce 2017." - Toby Rand

Nového uskupení se ujal legendární rockový manažer Doug Goldstein (ex Guns N‘ Roses, Anthrax), který nedávno vzal pod svá křídla pražskou modern-rockovou kapelu The Snuff.

fell2