Harlej hlásí nové album a vyráží na turné!

Oblíbená banda Harlej 10. března ohlašuje vydání nového alba „Hodný holky zlý kluky chtěj“. Již vyšel singl a byl natočený klip k jedné z pecek ze zmíněného alba, a to k songu „Stává se stává“.
Kapela hned o týden později 17.3. 2017 vyráží na své turné, které zahrnuje celkem 16 zastávek a jehož rozpis zde také najdete.

Harlej, jehož zrod se datuje k roku 1995, za léta působení na našich rockových pódiích si získal opravdu obrovskou hromadu příznivců a zájem o něj neopadl ani po odchodu zpěváka Vládi Šafránka, kteráho na počátku roku 2006, a to přesně 16.2., za mikrofonem vystřídal Tomáš Hrbáček.

Od té doby se tahle banda účastní, dá se říct, i většiny velkých rockových festivalů u nás, jako jsou např. Masters of Rock, Topfest či Magmafest atd.
Nyní Harlej tvoří – Tonda Rauer – kytara, Martin Kolinss – baskytara, Libor Fanta – bicí, Milan Hoffmann – kytara a Tomáš Hrbáček – zpěv, což jsou myslím pro drtivou většinů rockerů u nás hodně známá jména.

Zatím poslední album „Na prodej“, které vyšlo roku 2014, bych řekl: " Bylo hodně dobré a myslím, že nejen já, ale i velký zástup fanoušků se moc těší na nové, za chvíli vycházející album a že všude, kam tahle kapela na svém turné dorazí se budou plné sály klepat v základech!"

Takže na Harleji „Čus bigbítus“. Pepíno Sodomka.

Rospis turné Harlej