rockpalace titulka 2017

Highway To Hell v Alfě!!

Legendární australan Phil Rudd z AC/DC se svoji skvělou kapelou Phil Rudd Band přijede pro velký úspěch na podzim do České republiky v rámci svého unikátního evropského turné po klubech. Bubeník označovaný jako "duše a srdce kapely AC/DC" vystoupí 27. září 2017 v Paláci Alfa. Jako oficiální hosté vystoupí kapely Kreyson Memorial a Blue Rocket. Nenechejte si ujít jedinečnou možnost vidět dlouholetého člena AC/DC naživo. Těšte se na hity AC/DC, ale také na další skvělé pecky ve více než 70 minut dlouhém vystoupení jednoho z nejslavnějších a nejvlinějších bubeníků všech dob! Další vystoupení bude 28. září 2017 v kulturním domě Gerbera v Českých Budějovicích. Jako oficiální hosté vystoupí kapely Kreyson Memorial a Blue Rocket a 3. října 2017 v Lucerna Music Baru. Jako oficiální hosté vystoupí kapely Doctor Victor a Blue Rocket.  www.rudd.cz


Zde jsou ještě podrobnější informace k oficiálním hostům:

Blue Rocket
Skupina vznikla v Teplicích na podzim roku 1997, tvořili ji tehdy zpěvák Mára, kytarista Petr Samek, basový kytarista Daniel Slavík a bubeník Lázňa. Skupina přestála různé personální změny i přestávky a dodnes patří ke stálicícm české rockové scény. Na pódiích si při nich střídala s legendami světového rocku i bezejmenými skupinami, s nimiž se podělila o poslední cigarety. Na podiu se Blue Rocket setkali se světovými i českými legendami, jako byli například D-A-D, Nazareth, Live Fire & Ken Hensley, Rednex, Radim Hladík, Čechomor a další.
Pod rozsvícenými reflektory berou každý večer svoje vesmírným prachem otřískané kytary, aby každému kdo chce poslouchat zahráli rockové české písničky, které už od prvních dní kapely píše zpěvák Mára.V roce 2015 Blue Rocket odjeli jako oficiální předkapela turné se skupinou Kabát, kde je slyšelo a vidělo na 130 tisíc diváků.
Blue Rocket má za sebou již tři CD a jedno live DVD. Poslední CD “Vařím si čaj” natočili v roce 2016 a jeho producentem byl Jarda Helešic

http://www.bluerocket.cz/
https://www.facebook.com/bluerocketofficial/

Kreyson Memorial
Zakládající členové kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlik Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc připravili v rámci Kreyson Memorial Tour 2017 obnovený koncertní program. Je to právě 25. let kdy naposledy živě zazněl koncertní program k desce Anděl na útěku (1990).
Staronovou sestavu nazvanou Kreyson Memorial doplnili zpěvák Petr „Doldy“ Dolének, basista Petr Formánek a klávesista Marek Svoboda. Program složený z písní vydaných na albu Anděl na útěku bude tak pro dlouholeté fanoušky připomínkou starých časů, těm mladým pak představí tvorbu kapely v době, kdy prožívala období své velké slávy.
Zpěvák Ladislav Křížek se těchto koncertů nezúčastní.

http://kreyson.cz/
https://www.facebook.com/kreysonmemorial/

Doctor Victor
Žádné efekty a žádné kytarové krabičky. To je Doctor Victor,
historicky 1. česká kapela vybrána samotnými AC/DC k předskakování na pražském koncertu v rámci světového turné “ROCK OR BUST WORLD TOUR 2016”, jen dvaa měsíce po vydání svého debutového alba 1st Prescription. V roce 2014 pro změnu předskakovali na velkém comebackovém turné skupiny Lucie a v roce 2016 pak byli oficiální předkapelou turné skupiny Chinaski.

Kapela vznikla v Praze roku 2012 a výhrou v soutěžích Hard Rock Rising 2013, Global Battle of Bands Czech Republic 2013 a poté 2.místem na celosvětovém finále Global Battle of Bands v Thajsku se rychle dostala do povědomí fandů i odborníků.
Sází na vlastní repertoár v angličtině, pozornost a úspěch si získali rockově laděnými songy, založenými na hřmotných kytarových riffech, sladěných vokálech a neokoukané energické show. Koncertovali mimo jiné i v Thajsku a v srpnu absolvovali první turné po Velké Británii.

https://www.doctor-victor.com/
https://www.facebook.com/pg/doctorvictormusic/