rockpalace titulka 2017

Karviná Rocks!!!

Anímal Rock, Witch Hammer, Ingott, Messalina, Doga.
14.7.2017 Karviná, Areál Lodiček, 17 hod. Předprodej Hudebniny Karviná 150,- Na místě 200,-

Zdravíme rockery a i normální lidi a chceme vás pozvat na vcelku ojedinělou akci, která až tak normální zase není. V krásném prostředí areálu Lodičky Karviná, kde se kdysi dalo koupat, se vám představí hard rockový výkvět severní moravy. Kapely, které mají co nabídnout…ale kdo chce, tak se tam vykoupat může. Kapela Witch Hammer zde určitě představí svou novou placku D- Generace a spousty svých starších pecek. Tuto kapelu z Gorolie není potřeba nějak obšírně popisovat protože své místo na svém rockovém výsluní už si vybudovala svou poctivou prací a kdo se v rockové muzice nějaký čas pohybuje, tak tuhle nekompromisní smečku jistě zná..a u nich se pije vařunka se škvarky a na to musíš být dost drsný.

wirtch hammer

Kapela Messalina také není úplně neznámá..Však ona ta Valeria Messalina nebyla taky žádná puťka domácí a ve starém římě narobila pěkný brajgel než se zasebevraždila. Můžete ji znát /myslím kapelu / z regionálních rockových scén nebo z některých amatérských filmů společnosti Horrorwatch, kde tato kapela hrála nebo dělala pilotní songy. Také se pochlubí svou poslední fošnou Mizerov a zajímavostí by mohlo být, že tento band má v čele velice dravou frontmanku Karin a ta to umí pořádně rozbalit..podobně jak ta Valeria. Možná stojí za zmínku, že kapelník Ruda Schweser je bývalý moderátor pořadu Czechparáda na TV Rebel a v současné době dopisovatel webzinu Rockpalace.

ingott do clanku

Znovuzrozená kapela Ingott.. a to je řádný kus železa – vlastně takový jakýsi finální produkt oceláren a může mít až tři různé tvary a dokonce existují ingoty drahých kovů, ale hlavně je to hard rocková „bokovka“ J.Šperly /exCitron, Limetal /. Představí se také svou poslední deskou Charón a možná nás ještě něčím překvapí. Není nutné prozrazovat vše. Kluci mají po svém znovuzrození za sebou pár koncertů, ale nikdo nepochybuje o tom, že by měli předvést výborný výkon a že bude také na co koukat. Silné melodie a v neposlední řadě promyšlené texty, tím se budou prezentovat.

messalina


Je zbytečné představovat hlavního tahouna večera a tím není nikdo jiný než kapela Doga../ to je rasa psa / Kapela je známá tím, že jde až na krev a že nás čeká hodně slušné podiové show. Co si kapela připravila a jak to celé bude vypadat, to si necháme pro sebe, ale věříme, že vás čeká to, na co jste u Dogy zvyklí a možná i něco více..Troufám si říct, že vás čeká svátek hard rockové muziky a že tato sestava kapel uspokojí i ty nejnáročnější posluchače a dost možná uslyšíte a uvidíte tak trochu něco jiného než jste zvyklí – Pozor, toto není pojízdný cirkus /!!!!/ „nabalíčkovaných“ kapel – toto je opravdu vyjímečná a jediná akce vymyšlená pořadatelem Iniciativa Dokořán a my budeme pevně věřit, že by se tento nápad mohl stát tradiční..Celou akci otevře nadějná rocková formace Anímal Rock, která bez řečí přijala tu nevděčnou roli startující kapely, ale my pevně věříme, že je za to oceníte a vytvoříte jim pořádný kotel. Tento band vznikl vlastně nedávno – v roce 2014 a prošel personální bouří, kterou přečkal a to by mohlo znamenat, že to je parta drsných kluků, když to nevzdali..Takže to by asi bylo vše a my děkujeme Iniciativě Dokořán a budeme si už jen přát, aby vyšlo počasí a taky to, aby vás tato akce zaujala a aby jste dorazili a podpořili nás. No a když ne, tak my tam budeme v každém případě.

doga fest